Wybielanie zębów PureLite

Jeszcze do niedawna tylko dentyści wykonywali zabiegi wybielania zębów. Dziś możemy zaproponować Państwu zabieg w placówkach związanych z zabiegami estetycznymi.

Metoda wybielania zębów od lat niezwykle popularna na rynku amerykańskim, cieszy się coraz większą popularnością i w Europie. Dzieje się tak, między innymi z powodu przystępnej ceny w stosunku do uzyskanych rewelacyjnych efektów.

Technologia PureLite jest oparta na amerykańskich rozwiązaniach, zapewniając komfort podczas zabiegu oraz doskonałe rezultaty po przystępnej dla każdego cenie. Technologia jest bardzo zbliżona do wykorzystywanej przez dentystów w swoich gabinetach. Różnica pomiędzy zabiegiem w gabinecie stomatologicznym a przy użyciu PureLite to stężenie nadtlenku wodoru w żelu użytym podczas zabiegu. W naszej technologii proponujemy bezpieczny 16% żel, który nie wymaga dodatkowej ochrony dziąseł. Stężenie takie zapewnia minimalne uczucie dyskomfortu związane z nadwrażliwością zębów występującą zaraz po zabiegu. Podczas jednej sesji Twoje zęby zostaną poddane trzykrotnemu wybieleniu aktywowanym dodatkowo lampą LED. Warunkiem odniesienia sukcesu jest przeprowadzenie zabiegu ściśle według instrukcji oraz używanie wyłącznie sprawdzonych preparatów.

Zabieg wykonuje się jednorazowo, a efekt po zabiegu utrzymuje się od pół roku do dwóch lat.
Czas zabiegu to ok. 1 godziny.

Czy moje zęby nadają się na wybielanie systemem Purelite?
Przede wszystkim polecamy ten zabieg osobom których zęby zostały przebarwione przez palenie tytoniu, picie kawy, herbaty, coca coli, wina, napojów cytrusowych itp.

Jaka jest różnica między wybielaniem Purelite a innymi metodami?
Ta technika wybiela zęby natychmiastowo bez dodatkowych efektów ubocznych. Nie uszkadza zębów i daje najlepszy możliwy rezultat.

Jak długo trwa zabieg systemem Purelite?
Podczas jednej sesji (żel nakładany jest 3 razy po 20 min) przebarwienia które pojawiły się w przeciągu lat znikają. Czas potrzebny do przeprowadzenia zabiegu nie trwa dłużej niż wizyta u manicurzystki.

Jak przebiega proces wybielania zębów metodą PureLite?
Kluczowym składnikiem żelu PureLite jest nadtlenek wodoru. Nadtlenek wodoru utlenia różnorodne organiczne i nieorganiczne związki chemiczne w rezultacie dając efekt wybielenia zębów.

Jak mam dbać o zęby po zabiegu?
Przez przynajmniej 24h po zabiegu należy stosować białą dietę. W tym czasie nie należy palić papierosów pić kawy, herbaty, wina czerwonego, coca-coli i innych „kolorowych” napojów oraz pokarmów.

Jakie są najczęstsze przyczyny powstawania przebarwień zębów?
Źródła powstawania przebarwień są dwojakie. Przyczyny zewnętrzne takie jak: sztuczne barwniki w pożywieniu i w napojach, kawa, nikotyna, kamień nazębny, bakterie chromogenne, płukanki i leki (zawierające chlorheksydynę lub płynną postać soli żelaza, olejki aromatyczne, Amoksiklav). Natomiast w przypadku przyczyn wewnętrznych należy wymienić uwarunkowania genetyczne oraz przebyte choroby które mogą mieć wpływ na wygląd zębów.

Kto może skorzystać z zabiegu wybielania zębów?
Zdecydowana większość osób może poddać się zabiegowi wybielania zębów. Bardzo rzadko zabieg ten może nie przynieść spodziewanych rezultatów. Ma to miejsce w przypadku odbarwień wynikłych ze stosowania tetracykliny (antybiotyk) i przy różnego rodzaju ingerencjach stomatologicznych. Materiały sztuczne nałożone na naturalne zęby mogą nie być zbyt podatne na wybielanie, niemniej podlegają też temu procesowi.

Czy występują przypadki gdzie zabieg nie przyniósł pożądanych efektów?
Są to przypadki osób z przebarwieniami na zębach spowodowanymi stosowaniem tetracykliny (szary nalot) oraz osób mających sztuczne zęby, licówki, korony, lakiery, porcelany, kompozyty. Metoda ta działa wybielająco tylko na naturalne zęby.

Czy występują skutki uboczne po wybielaniu zębów?
Może wystąpić okresowa nadwrażliwość zębów lub podrażenienie zębów – maksymalny czas trwania – do 24h.

Czy wybielanie zębów jest bezpieczne?
Badania kliniczne przeprowadzone na szeroką skalę dowodzą iż wybielanie zębów przy pomocy nadtlenku wodoru jest metodą bezpieczną i dającą spektakularne efekty. Duże stężenie nadtlenku wodoru może powodować okresową nadwrażliwość zębów. Jednak zestawy PureLite mają stężenie optymalne, gwarantujące największą skuteczność przy najmniejszych skutkach ubocznych.

Jak długo utrzymuje się efekt wybielania zębów?
Efekt ten uzależniony jest od indywidualnych cech zębów oraz nawyków osoby wybielającej zęby (nawyki żywieniowe, higena jamy ustnej oraz stosowanie używek). Rezultat wybielania zębów utrzymuje się od 6 miesięcy do dwóch lat.

Przeciwwskazania:

  • ciąża lub okres karmienia,
  • patologiczne starcie szkliwa,
  • słabe szkliwo lub odwapnione spowodowanym nadużywaniem fluorków,
  • paradontoza której towarzyszy zapalenie dziąseł lub ich zły stan,
  • osoby z aparatem ortodontycznym,
  • osoby poddane niedawno stomatologicznemu zabiegowi chirurgicznemu,
  • osoby z chorymi zębami i w trakcie ich leczenia,
  • uczulenie na produkty zawierające nadtlenek wodoru,
  • osoby poniżej 18 roku życia.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych ze stanem uzębienia zalecamy konsultacje u stomatologa.

 

Udostępnij:Share on FacebookShare on Google+

Zostaw odpowiedź