Spalone włosy – i co dalej?

Fryzjerka spaliła mi włosy w trakcie trwałej ondulacji. Czy muszę je obciąć, czy są jakieś sposoby, że te włosy uratować?

Trwała ondulacja to jeden z zabiegów, po których większość kobiet miewa lub miewało nieprzespane noce i wiele wylanych łez. Dlaczego tak bywa? Ponieważ bardzo często decydujemy się na nią zbyt pochopnie, a myśl,że wtedy będzie mi łatwiej ułożyć włosy jest bardziej mylna niż nam się wydaje. Jednak głównym z powodów niezadowolenia jest brak fachowej diagnozy włosa i nieodpowiednio dobrane środki do jej przeprowadzenia przez fryzjera.

Spalone włosy po trwałej ondulacji bardzo trudno zregenerować, bardzo często kończy się to jednak ścięciem włosów. Jednak taka decyzja musi być podjęta po konsultacji z dobrym fryzjerem-stylistą, który oceni, czy na pewno ścinamy na krótko, czy może jednak tylko kilka centymetrów, a resztę poddajemy zabiegom regeneracyjnym.

Co to znaczy?

Otóż przy dzisiejszej technologii (sauna fryzjerska) i produktom do regeneracji, które oferują nam  firmy fryzjerskie  jesteśmy w stanie zregenerować włosy. Poprzez serie zabiegów na włosie, przy użyciu pary wodnej oraz ciepła, wprowadzamy w jego wnętrze odpowiednie składniki uzupełniając jego strukturę. Regularność takich zabiegów przynosi zadziwiające efekty a co najważniejsze sprawia, że znowu zaczynamy kochać nasze włosy.

Udostępnij:Share on FacebookShare on Google+

Zostaw odpowiedź