Mężczyzna – dłonie i stopy

Pielęgnacja dłoni jest często zabiegiem niedocenionym i z pewnością nie jest zarezerwowana tylko dla Kobiet. Mężczyźni również powinni dużą uwagę przykładać do zadbanych dłoni, krótkich, zadbanych paznokci.

Dłonie są częścią ciała najbardziej narażoną na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak woda chlorowana, detergenty, substancje chemiczne, czynniki atmosferyczne itp. Skóra dłoni jest praktycznie pozbawiona gruczołów łojowych i ma bardzo cienką tkankę tłuszczową, co przyczynia się do szybkiego jej starzenia. Niekiedy praca zawodowa, powodują niszczenie rąk. Można temu skutecznie zapobiec poprzez stosowanie preparatów ochronnych. W ciągu całego dnia stopy narażone są na zmęczenie stąd bardzo ważna jest prawidłowa higiena. Po kąpieli i dokładnym osuszeniu stóp zaleca się stosowanie kremu do pielęgnacji stóp, który zmniejsza potliwość i zmiękcza naskórek.

Uzupełnieniem zabiegów higienicznych są odżywcze kąpiele, masaże ręczne i wibracyjne, pedicure. Podstawową zasadą pielęgnacji skóry dłoni i stóp oraz paznokci jest systematyczność. W naszym salonie pomożemy Panom w sposób szybki, profesjonalny zadbać o pielęgnację dłoni.

Dla kobiet bardzo miły jest fakt, że coraz więcej mężczyzn korzysta z zabiegów pielęgnacyjnych w salonie. Dłonie to najlepsza wizytówka mężczyzny, który dba o swój wygląd. Jest to odzwierciedlenie charakteru, wyczucia smaku, a nawet i gustu.

Podczas codziennej pielęgnacji dobrze jest pamiętać o:

 • oczyszczaniu, nawilżaniu, złuszczaniu,
 • odżywianiu i wzmacnianiu skóry dłoni i paznokci.

  Proszę ocenić jak zmieniają się dłonie męskie po manicure:

  Zapraszamy!!!
  Udostępnij:Share on FacebookShare on Google+
  Poporzedni wpis

  Zostaw odpowiedź