Zadbajmy wspólnie o skórę twarzy i ciała

W Studio Relaks „Tania”, zabiegi pielęgnacyjne twarzy jak i zabiegi specjalistyczne twarzy, obejmują twarz, szyje, dekolt. Nie ma żadnych dodatkowych dopłat za pielęgnację dekoltu. Dla nas to jest po prostu całość.

Masaż odprężający również skupiony jest na twarzy, szyi i dekolcie oraz oczywiście pamiętamy o karku. Dobieramy indywidualnie zabieg biorąc pod uwagę potrzeby Państwa skóry oraz Państwa oczekiwania, staramy się w jak najlepszy sposób Państwa zrelaksować, odprężyć, by chociaż na moment udali się Państwo z nami w niezapomnianą podróż relaksu, odprężenia. Zapraszamy do zapoznania się z zabiegami pielęgnacyjnymi, specjalistycznymi twarzy. Każdy zabieg może zostać indywidualnie zmodyfikowany by w jak najwłaściwszy sposób zaspokoić potrzeby Państwa skóry. Zapraszamy na bezpłatną diagnozę skóry, rozmowę, wszystko zostanie Państwu przedstawione, odpowiemy na nurtujące pytania.

Nie zapominajmy również o skórze ciała.Troska o piękny wygląd i dobre samopoczucie nie może ograniczać się tylko do pielęgnacji twarzy. Pielęgnacja ciała to nie tylko codzienna higiena, ale także rożne zabiegi poprawiające stan naszej skóry. Polecamy Państwu zabiegi ujędrniające, napinające, wygładzające, antycellulitowe, które jednocześnie relaksują, odprężają i pomagają. Stosowanie zabiegów pielęgnacyjnych ciała ma na celu opóźnienie procesów starzenia się skóry i zapobieganie powstawaniu defektów.

Zapraszamy!!!

Udostępnij:Share on FacebookShare on Google+

Zostaw odpowiedź