Wielka akcja w naszym salonie! Odnowa i nawilżenie włosów

Farbowanie, trwałe ondulacje, stosowanie żeli, lakierów, pianek powoduje uszkadzanie struktury włosa, konieczne jest wtedy głębokie nawilżenie.

Włosy potrzebują nawilżenia jeszcze bardziej niż skóra. Po częstych zabiegach tracą kolor, połysk, stają się łamliwe, rozdwajają się na końcach. I nie jest to już tylko kwestia estetyki. ale w takim stanie, włosy są bardziej podatne na niszczące działanie mrozu, promieni UV, sztucznego oświetlenia, suszarki, lokówki, chlorowanej wody i zanieczyszczeń w powietrzu. Z pomocą może przyjść specjalna sauna wykonana u fryzjera. Jest to specjalna kopuła, nieco większa od tradycyjnej fryzjerskiej suszarki. Przed zabiegiem włosy myjemy dwukrotnie szamponem. Potem nakłada się odżywkę-maskę przeznaczoną do sauny. Po nałożeniu maski włosy długie i półdługie są upinane. Siadamy pod plastikową lub szklaną kopułą. Z tyłu urządzenia znajduje się pojemnik, gry woda w nim nagrzeje się się do 40 stopni pod kopułę zaczyna się wydostawać para wodna. Wdychamy przyjemny zapach nałożonej odżywki. Nasza cera też na tym korzysta, bo para sięga naszej twarzy. Zabieg taki trwa około 20 minut. Po tym czasie włosy płuczemy na przemian ciepłą i letnią wodą, by dokładnie zamknęła się ich łuska.

Po zabiegu włosy są sprężyste, lśniące, łatwo się rozczesują. Wilgoć i ciepło zmiękczyły łuskę, dzięki czemu cząsteczki keratyny i D-pantenolu mogły wniknąć w głąb włosów i uszczelnić je. Cząsteczki te pozostają we włosach, lecz z każdym myciem będą się wypłukiwać, dlatego też zabieg taki warto powtarzać. najlepiej co tydzień przez miesiąc.

Zabieg kosztuje w zależności od użytych kosmetyków od 20,00 do 30,00 złotych.
Zapraszamy !!!
Udostępnij:Share on FacebookShare on Google+

Zostaw odpowiedź