Repair Collagen Gel

Repair Collagen Gel

Żel kolagenowy z biotyną do intensywnej pielęgnacji włosów i paznokci. Biotyna – zwana witaminą piękności – pomaga zachować zdrowy wygląd skóry, włosów i paznokci. Żel stosowany do włosów intensywnie je wzmacnia, zapobiega ich rozdwajaniu i wypadaniu. Włosy stają się mniej łamliwe, odzyskują gładkość i blask. Użycie żelu do pielęgnacji paznokci powoduje, iż są one mniej podatne na złamania, stają się mocniejsze i zdrowsze.

Jak stosować Repair Collagen Gel ?

Jeśli chcesz wzmocnić swoje włosy: po każdorazowym umyciu włosów wetrzyj w skórę głowy niewielką ilość żelu. Nie spłukuj.
Jeśli Twoje włosy wymagają intensywnej regeneracji: rozprowadź niewielką ilość żeli wzdłuż włosów po ich uprzednim umyciu. Nie spłukuj.
Żel można również zastosować w formie płukanki lub kompresu:

- Płukanka. W 1 litrze ciepłej wody rozpuść 1 łyżkę preparatu. Uzyskanym w ten sposób roztworem spłucz umyte wcześniej włosy.

- Kompres. Niewielką ilość żelu wetrzyj w skórę głowy i nanieś na umyte wcześniej włosy. Zawiń włosy ręcznikiem, a po 20 minutach spłucz letnią wodą.

Jeśli chcesz wzmocnić swoje paznokcie: dwa razy dziennie wcieraj Repair Collagen Gel w płytkę paznokcia i naskórek wokół niej.

Jak Repair Collagen Gel działa na twoją skórę:

Regularne stosowanie żelu:

- zapobiega przedwczesnemu wypadaniu włosów,
- sprawia, że włosy odzyskują swój blask i witalność,
- dostarcza niezbędnych składników odżywczych,
- daje delikatny efekt stylizujący włosy,
- wyraźnie zmniejsza łamliwość włosów i paznokci.

Składniki aktywne:

Kolagen – wzmacnia cebulki włosów, odżywiając je od wewnątrz, dzięki czemu włosy stają się zdrowe i silne. Kolagen odbudowuje macierz paznokci, sprawiając, że stają się one zdrowe, mocne, mniej podatne na złamania. Nie rozdwajają się.

Biotyna – witamina piękności – działa na włosy i paznokcie, pozwalając zachować ich zdrowy wygląd.

Do nabycia u nas w salonie!!!!

 

Udostępnij:Share on FacebookShare on Google+
Poporzedni wpis
Następny wpis

Zostaw odpowiedź