Face Collagen Gel

Face Collagen Gel

Żel do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. Zawiera wysokie stężenie kolagenu, przez co wykazuje niezwykłe właściwości regeneracyjne. Już po kilkukrotnym zastosowaniu żelu skóra staje się wyraźnie nawilżona, wygładzona, napięta i elastyczna. Preparat spłyca zmarszczki i skutecznie zapobiega powstawaniu nowych oraz w widoczny sposób poprawia owal twarzy. Już po kilkakrotnym zastosowaniu widoczny jest efekt liftingu.

Jak stosować Face Collagen Gel ?

Na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu nanieś niewielką ilość żelu (4-5 wyciśnięć), omijając wrażliwą okolicę oczu. Następnie, opuszkami palców, delikatnie wklep preparat w skórę. Po ok. 5-10 minutach odczujesz wyraźne napięcie skóry (efekt liftingu).
Po wchłonięciu preparatu zastosuj odpowiedni krem z linii kolagenowej LARENS.

Jak Face Collagen Gel działa na twoją skórę:

Regularne stosowanie żelu:

- intensywnie nawilża i ujędrnia skórę,
- wygładza istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych,
- skutecznie opóźnia proces starzenia się skóry,
- wyraźnie poprawia owal twarzy,
- sprawia, że skóra jest sprężysta, gładka, wyraźnie odmłodzona.

Składniki aktywne:

Kolagen – tworzy na skórze delikatną siateczkę proteinową, która zatrzymuje wodę w skórze. Dzięki temu skóra staje się nawilżona, bardziej napięta, elastyczna, w szybkim tempie odzyskując zdrowy, młody wygląd. Komórki skóry zaczynają produkować swój własny kolagen. Proces starzenia się skóry ulega zahamowaniu.

W procesie powstawania kolagenu obok białka otrzymujemy łańcuchy peptydów i wolne aminokwasy.

Peptydy – ich głównym działaniem jest ułatwianie „komunikacji” między komórkami skóry. Związki te stymulują naturalne procesy fizjologiczne, występujące w skórze.

Aminokwasy – wykazują zdolność zatrzymywania wilgoci, są składnikiem NMF (Natural Moisturizing Factor) – naturalnego czynnika nawilżającego skórę. Działają nawilżająco, zmiękczają i uelastyczniają naskórek.

Do kupienia w naszym salonie . Zapraszamy.

Udostępnij:Share on FacebookShare on Google+
Następny wpis

Zostaw odpowiedź