Collagen Lux Serum

Collagen Lux Serum

Preparat o wysokiej koncentracji składników aktywnych: kolagenu i Regestrilu®. Ich połączenie sprawia, że walka z oznakami starzenia się skóry jest jeszcze bardziej skuteczna. Serum cechuje się silnym działaniem liftingującym. Przeznaczone jest do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Jak stosować Collagen Lux Serum:

Na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu nanieś niewielką ilość żelu (4-5 wyciśnięć). Następnie delikatnie wklep żel w skórę. Uczucie napięcia, które pojawi się po ok.5 minutach to tzw. natychmiastowy efekt liftingu. Po zastosowaniu serum nałóż na skórę krem z linii kolagenowej LARENS.

Jak Collagen Lux Serum działa na twoją skórę:

Regularne stosowanie preparatu:

- zauważalnie spłyca zmarszczki,
- opóźnia proces starzenia się skóry,
- ujędrnia skórę,
- przyspiesza syntezę kolagenu,
- intensywnie nawilża naskórek.

Składniki aktywne:

Kolagen – tworzy na skórze delikatną siateczkę proteinową, która zatrzymuje wodę w skórze. Dzięki temu skóra staje się nawilżona, bardziej napięta, elastyczna, w szybkim tempie odzyskując zdrowy, młody wygląd.

Regestril® – substancja na bazie rutyny, ekstraktu z fasoli i dwóch matrykin – przyspiesza syntezę kolagenu, chroni skórę przed wolnymi rodnikami, pobudza ją do odnowy, sprawiając, że staje się ona zauważalnie młodsza. Istniejące zmarszczki będą wyraźnie spłycone. Skóra zyskuje też ochronę, która znacząco opóźni pojawienie się nowych zmarszczek.

Rutyna – związek organiczny pozyskiwany z kwiatów perełkowca japońskiego i ziela gryki. W kosmetyce cenna ze względu na wykazywanie właściwości ochronnych przed działaniem wolnych rodników oraz właściwość polegającą na spowalnianiu utleniania witaminy C (dzięki czemu działanie tej witaminy ulega przedłużeniu). 

Matrykiny – nośniki informacji stymulujące syntezę białek – mikropeptydy, które przenoszą informacje bezpośrednio do komórek, wpływając na proces syntezy nowego kolagenu. Dzięki matrykinom zawartym w kosmetykach skóra zyskuje zdolność szybszej regeneracji.

NOWOŚĆ!!!!  Zapraszamy do salonu.
Udostępnij:Share on FacebookShare on Google+
Poporzedni wpis

Zostaw odpowiedź