Co to jest NUTRIVI?

NUTRIVI REVICOLL to produkty, które dostarczają Twojemu organizmowi niezbędnych substancji dla zachowania pięknego wyglądu, zdrowia i dobrego samopoczucia.

Nowatorska linia NUTRIVI jest niezwykłym połączeniem 100% liofilizowanego kolagenu oraz liofilizatów warzyw i owoców, dzięki czemu stanowi wyjątkowy koncentrat dostarczający Twojemu organizmowi witamin, minerałów i mikroelementów niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania.

Liczne badania wykazują, iż zdrowie i dobra kondycja skóry zależą od składników, które dostarczasz organizmowi od wewnątrz. Substancje odżywcze, witaminy i mikroelementy są konieczne do produkcji i utrzymania zdrowych komórek oraz zwalczania oznak starzenia się skóry. Unikalna kompozycja składników NUTRIVI stymuluje biologiczny proces odnowy, uzupełniając deficyt kolagenu w organizmie, skutecznie zwalcza wolne rodniki i dostarcza składników odżywczych tam,  gdzie są one najbardziej potrzebne.

Produkt nie zawiera żadnych konserwantów, sztucznych barwników ani substancji słodzących, dlatego jego charakterystyczny smak to nic innego jak 100% natury!

NUTRIVI REVICOLL to innowacyjny preparat, łączący w sobie moc natury i nauki, zamkniętą w poręcznej saszetce. Preparat przygotowany jest w formie sypkiej co, w porównaniu do innych nutrikosmetyków i suplementów diety w formie tabletek, znacznie przyspiesza wchłanialność niezbędnych składników potrzebnych Twojemu organizmowi do zachowania zdrowia i urody.

Działanie NUTRIVI

Bioaktywny kolagen – dlaczego preparaty NUTRIVI są tak skuteczne?

Odkrycie naturalnego, bioaktywnego kolagenu to rewolucja w światowej biotechnologii, która na zawsze odmieniła zarówno rynek kosmetyczny jak i suplementów diety.

Do tej pory nie odkryto równie skutecznego środka stymulującego odbudowę struktury tkanki łącznej, właściwej, chrzęstnej i kostnej. Pozyskiwany ze szlachetnych gatunków ryb, kolagen naturalny nawilża głębokie partie skóry właściwej, sprawia że cera jest gładka, sprężysta i pełna blasku a co najistotniejsze – spowalnia procesy starzenia się! Ma także znaczący wpływ na kondycję włosów i paznokci. Zalety suplementacji kolagenem sięgają jednak znacznie dalej niż poprawa wyglądu. Kolagen bioaktywny działa regenerująco na dolegliwości stawowe spowodowane zwyrodnieniami czy urazami takimi jak: zwichnięcia, przeciążenia, skręcenia i złamania. Zawarty w NUTRIVI  aktywny biologicznie kolagen rybi pobudza odnowę komórkową i znacząco przyspiesza regenerację włókien kolagenowych, przez co zapewnia optymalny stopień odżywienia wszystkich tkanek organizmu.

NUTRIVI REVICOLL zawiera najwyższe stężenie kolagenu naturalnego spośród dostępnych na rynku nutrikosmetyków i suplementów diety*.

(*w przeliczeniu na jedną saszetkę preparatu.)

W NUTRIVI, liofilizat kolagenu został uzupełniony dodatkowo witaminą C, bez której synteza kolagenu nie byłaby możliwa.

Antyoksydanty

Dzięki połączeniu z liofilizowanymi warzywami i owocami jest źródłem nie tylko cennych witamin i pierwiastków, ale także silnych antyoksydantów (zawartych w malinie, żurawinie, cytrynie, groszku i czosnku).

Antyutleniacze (antyoksydanty) to związki chroniące organizm przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników, powstających w organizmie na skutek stresującego trybu życia, nieprawidłowego odżywiania się, przyjmowania niektórych leków, jak również zanieczyszczenia środowiska.

Wolne rodniki powodują uszkodzenia w komórkach, a w efekcie gwałtownie przyspieszają procesy starzenia i prowadzą do wielu chorób cywilizacyjnych. Według naukowców dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości przeciwutleniaczy pomaga  skutecznie zatrzymać ten proces.

NUTRIVI dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów pozwala zredukować do minimum szkodliwy wpływ wolnych rodników, pomagając tym samych  zachować zdrowie i urodę.

Błonnik

NUTRIVI REVICOLL jest także bogaty w błonnik, który poprawia perystaltykę jelit, obniża poziom cholesterolu we krwi, spowalnia rozkład węglowodanów i cukrów. Doskonale oczyszcza układ pokarmowy, eliminując z organizmu toksyny. Istotną zaletą błonnika jest także zdolność  do absorpcji wody w organizmie, dzięki czemu znacząco zmniejsza uczucie głodu, i wspomaga odchudzanie.

Liofilizacja

NUTRIVI REVICOLL uzyskiwany jest na bazie czystego, naturalnego kolagenu ze skór rybich, poddanego zaawansowanemu procesowi liofilizacji.

Liofilizacja jest procesem odwadniania ciał stałych poprzez ich zamrożenie, a następnie usunięcie wody w warunkach próżni. Dzięki temu usuwane są z produktu chorobotwórcze bakterie, grzyby i pleśń, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich cennych składników odżywczych takich jak m.in.: enzymy, aminokwasy, witaminy i inne czynne biologicznie substancje w nienaruszonym stanie. Uzyskany w ten sposób produkt ma zwykle postać sypką i wykazuje najwyższy stopień wchłanialności do organizmu.

Nowoczesna technologia liofilizacji zrewolucjonizowała sposoby przyrządzania żywności i suplementów diety, pozostawiając daleko w tyle tańsze i mniej przyjazne dla zdrowia procesy utrwalania produktów tj. pasteryzacja czy sterylizacja, podczas których wiele życiodajnych składników ulega zniszczeniu.

Dzięki technologii liofilizacji udaje się zachować niemal 100% wartości odżywczej zawartych w NUTRIVI składników.

Innowacyjne połączenie liofilizowanych składników zawartych w NUTRIVI REVICOLL, sprawia, iż jest on jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie nutrikosmetyków i suplementów diety.

 


Udostępnij:Share on FacebookShare on Google+
Poporzedni wpis
Następny wpis

Zostaw odpowiedź