NAWILŻAJĄCY KREM DO STÓP UREA 10% extra

Krem do stóp o 10% zawartości mocznika, pH 8,0, gwarantujący szczególna skuteczność w przypadku bardzo suchej i mocno zniszczonej skóry. Jest zalecany do codziennej podstawowej pielęgnacji stóp. Zwiększona ilość mocznika do 10% przyczynia się do naturalnego uzupełnienia wilgoci w skórze. Mocznik stymuluje ponadto produkcję białek, odpowiedzialnych za tworzenie zdrowej warstwy rogowej. Urea 10%extra jest szczególnie polecany dla osób chorych na cukrzyce i osób aktywnie uprawiających sport. Krem łagodzi różnorodne problemy pojawiające się na skórze, jak rybia łuska (choroba skóry),wypryski, odciski, modzele, a także usuwa dokuczliwe swędzenie skory.

Krem ten zawiera najlepsze składniki :

Mocznik (Urea)

Mocznik urósł w ostatnich latach do rangi jednego z najważniejszych leków w zakresie opieki medycznej skóry. Jest on szczególnie skuteczny w kremach jako środek nawilżający, do walki z wypryskami na skórze, bardzo polecany dla chorych na cukrzycę. Powodem suchości skóry jest często brak mocznika. Normalna skóra zawiera około 1% mocznika, przy atopowym zapaleniu skóry i łuszczycy jego zawartość jest znacznie zmniejszona.Mocznik kompensuje utratę wilgoci, pomaga w gojeniu ran i owrzodzeń ,ponieważ ma właściwości zatrzymywania wilgoci zapewnia gładka, elastyczna i odporna na uszkodzenia skórę, bardzo ważny składnik kremów do stóp, ze względu na łagodzące działanie dolegliwości związanych z modzelami i odciskami.

Aloe Barbadensis Leaf Juice
Aloe Vera, jedna z najstarszych znanych roślin leczniczych, wspiera proces gojenia ran, ma działanie przeciwzapalne i odżywia skórę. Przyczynia sie do ogólnego wzmocnienia układu immunologicznego poprzez ponad 160 substancji aktywnych.

Mentol
- Pinus Pumilio – Rosmarinus Officinalis – Kamfora Mentol, sosna górska, rozmaryn, kamfora wzmacniają mechanizm obronny organizmu, mogą zmniejszać bóle reumatyczne , są antyseptyczne, bakteriobójcze i posiadają działanie przeciwzapalne.

Kwas salicylowy
Kwas salicylowy rozpuszcza białko i zwiększa pojemność wodna skóry. Działa również przeciw grzybicznie i antybakteryjnie. Kwas salicylowy jest stosowany na wszystkie ciężkie postaci łuszczycy, a także w preparatach przeciwtrądzikowych i przeciwłupieżowych.

Trójgliceryd kaprylowy
Został wyizolowanych z kwasów tłuszczowych oleju kokosowego -należy do grupy olej palmowych. Olej ten doskonale się rozsmarowuje i wchłania oraz dobrze wygląda na skórze i nie pozostawia tłustej warstwy.

SPOSÓB UŻYCIA:
Stosować dwa razy dziennie rano i wieczorem. Dokładnie wmasować w skórę stopy, również między palcami.

Do nabycia w naszym salonie. Zapraszamy.

Udostępnij:Share on FacebookShare on Google+

Zostaw odpowiedź