Dama w kolorze pik – Uczesz się jak gwiazdy!

Tajemnicza i zmysłowa brunetka potrafi przyciągać męskie spojrzenia jak magnes. Wystarczy odpowiednio dobrane strzyżenie włosów, ich odcień i stylizacja, abyś ty również mogła, wzorem gwiazd Hollywood stać się damą niejednego męskiego serca.

Głęboka czerń z odcieniem fioletu, granatu, hebanowego brązu, a nawet ognistej miedzi, dają ci szeroką gamę do wyboru odcienia odpowiedniego dla twojego typu karnacji. Eksperymenty z tymi kolorami są jednaj najbezpieczniejsze, jeśli jesteś naturalną brunetką lub szatynką, masz włosy zdrowe i zadbane (na zniszczonych czarny nie wygląda ładnie).

Uczesz się jak gwiazda!

Urok prostoty

Gładkie pasma, wycieniowane końcówki i równa grzywka dają efekt prostej, ale zarazem niebanalnej fryzury. Cały jej urok tkwi w lśniących refleksach, wpadających w zimne lub ciepłe odcienie.

Salma Hayek Salma Hayek

Aby nadać włosom idealny połysk i gładkość, należy wmasować w nie odżywkę z proteinami jedwabiu (np. Gliss Kur), a następnie wyprostować prostownicą i spryskać nabłyszczającym lakierem.

Młodość w kolorze black

Przykład Katie Holmes pokazuje, że czerń wcale nie musi postarzać. Aktorka wygląda wyjatkowo wdzięcznie i młodzieńczo w krótkich, artystycznie „roztargnionych” włosach.

Aby uzyskać efekt pozornego nieładu, włosy powinny zostać wycieniowane i lekko podtapirowane. Następnie we włosy należy wgnieść piankę zwiększającą objętość i ułożyć włosy, wywijając kosmyki na półokrągłej, szkieletowej szczotce.

Czarny aniołek Charliego

Naturalność i wdzięk stylizacji Liv Tyler, a także proste upięcie nadają aktorce niewinnego wyrazu. Klasyczna czerń wzmocniona ciepłymi refleksami doskonale wydobywa błękit jej oczu.

Liv Tyler Liv Tyler

Proste włosy, równa grzywka, fryzura taka byłaby banalna i nudna, gdyby nie kilka ciepłych pasemek, które ją ożywiają. Fryzurę uzyskano za pomocą lotionu, okrągłej szczotki i prostownicy. Najważniejszym akcentem fryzury Liv są wywinięte, wycieniowane końce. Grzywkę i górną cześć wyprasowano prostownicą. Końcówki lekko wywinięto na szczotce.

Zmysłowa gorzka czekolada

Długie, falujące włosy są szalenie kobiece. Podkreślone dodatkowo czarnią w odcieniu gorzkiej czekolady, wydobywają piękny koloryt cery i robią piorunujące wrażenie. Catherine Zeta-Jones jest tego przykładem.

Catherine Zeta Jones Catherine Zeta Jones

Tę zmysłową, a zarazem romantyczną fryzurę uzyskano za pomocą maszynki do robienia fal. Można też zapleść wilgotne włosy w warkocze i pozostawić do wyschnięcie. Uzyska się podobny efekt. Grzywkę wymodelowano na okragłej szczotce. Całość spryskano lotionem.

Elizabeth Jagger Elizabeth Jagger

Hollywodzkie brunetki i ich fryzury

Penelope Cruz Penelope Cruz

Rihanna Rihanna

Pielęgnacja

Piękne czarne włosy to te, które są zdrowe i lśnią naturalnym blaskiem. Nie możesz więc zapomnieć o ich odpowiedniej pielęgnacji i zdrowej diecie, która wzbogaci włosy w odżywcze składniki od środka. Kolor czarny szybko płowieje, dlatego wymaga stosowania odpowiednich kosmetyków przeznaczonych właśnie do tego odcienia. Jeśli masz włosy czarne warto raz na jakiś czas umyć je szamponem koloryzującym o odcieniu zbliżonym do twoich włosów. Nada im to wspaniały połysk i świeży wygląd.

Monica Bellucci Monica Bellucci


Udostępnij:Share on FacebookShare on Google+

Zostaw odpowiedź