Kemon ACTYVA LINFA SOLARE

Linfa Solare nadaje pięknu nową nutkę miękkości, jedwabistości i ochrony. Ekskluzywna technologia oparta jest na synergii działania czterech czynników aktywnych, aby chronić i regenerować latem każdy rodzaj włosa.

 

LUTEINA to mocny naturalny filtr chroniący przed promieniami UVA i UVB. Przeciwutleniacz o właściwościach skuteczniejszych od witaminy E. Chroni strukturę kapilarną przed działaniem wolnych rodników fotoindukcyjnych. Ochrona włosów przed odwodnieniem i suchością.

EKSTRAKT Z NASION SŁONECZNIKA – naturalny koncentrat protein i minerałów wydobywany podczas tłoczenia na zimno nasion słonecznika. Działanie przeciwutleniające i odbudowujące.

CERAMIDY – lipidy odgrywają podstawową rolę w spajaniu cementu międzykomórkowego powłoczki. Wzmacniają naturalną barierę lipidową i normalizują nawilżenie. Sprawiają, że włosy stają się mocniejsze, bardziej miękkie i odporne.

FILTRY UV filtrują światło i chronią włosy przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB. Chronią przed wyblaknięciem – zarówno kolor uzyskany kosmetycznie, jak i naturalny.

LINFA SOLARE – Cream
Płynny krem ultrarozpuszczalny, dyscyplinujący i zmiękczający. Naturalny, miękki efekt. Chroni miękkość włosów. Doskonały podczas aktywnego wypoczynku w wodzie. Wspaniale podkreśla naturalny styl.

LINFA SOLARE – Fluid
Płyn nabłyszczający, nadający jedwabistość i gładkość. Dodaje blasku, pozwala kontrolować włosy. Doskonały dla długich włosów, idealny dla fryzur perfekcyjnie gładkich.

LINFA SOLARE – Szampon
Szampon nawilżający po kąpieli słonecznej, do ciała i włosów. Neutralizuje wysuszające działanie słońca, soli i chloru. Usuwa resztki środków chroniących przed słońcem. Sprawia, że włosy stają się błyszczące i lekkie. Nadaje skórze miękkość, aksamitność i pozostawia przyjemny zapach. Przywraca świeżość i dobre samopoczucie.

LINFA SOLARE – Maseczka
Zabieg po kąpieli słonecznej, regenerujący i odżywiający. Dogłębnie odbudowuje, przywraca naturalną równowagę wodno-lipidową. Ułatwia rozplątywanie i rozczesywanie. Nadaje gładkość, blask i gęstość.

Udostępnij:Share on FacebookShare on Google+

Zostaw odpowiedź