Masaż stemplami

Masaż stemplami wywodzi się z tajskiej szkoły masażu. Przywraca nie tylko pogodę ducha i poczucie harmonii, ale też poprawia wygląd ciała. Jeśli marzysz o dalekich wczasach, a nie możesz sobie na nie pozwolić, zafunduj sobie odrobinę azjatyckiego luksusu w salonie SPA!

Tajski masaż stemplami pobudza mikrokrążenie skóry, ujędrnia ją i oczyszcza z toksyn. Wyrównuje również jej koloryt. Zabieg likwiduje napięcie mięśni oraz znakomicie odstresowuje. Wpływa na ogólną poprawę funkcjonowania całego organizmu. Jego zalety są nieocenione! Polecamy osobom zestresowanym, żyjącym w ciągłym napięciu, otyłym, walczącym z cellulitisem i przemęczonym.

Płócienny woreczek, w kształcie bańki, którym wykonuje się masaż, wypełniony jest unikalnymi ziołami, nasionami i roślinami egzotycznymi. Znajdują się w nim m.in.:

  • imbir – który rozluźnia napięcie mięśni, rozgrzewa, wspomaga trawienie, działa przeciwbólowo, zwiększa koncentrację i wydolność umysłową, ponadto jest wspaniałym afrodyzjakiem,
  • cynamonowiec kamforowy – działa pobudzająco, rozgrzewająco, antyseptycznie, zmniejsza napięcia nerwowe i mięśniowe, jest pomocny w stanach depresyjnych,
  • trawa cytrynowa – uspokaja, działa przeciwzapalnie, antybakteryjnie, pomocna w stanach depresyjnych
  • liście eukaliptusa – działają łagodnie pobudzająco, przeciwbólowo, antyseptycznie.               
  1. Stemple macza się w specjalnym wonnym oleju i dokładnie masuje nim punktowo całe ciało. Olej jest gorący, co wzmacnia odczucia, gdyż rozgrzewa wszystkie „stemplowane” punkty ciała. Na początku, gdy stemple są mocno rozgrzane, przykłada się je do skóry na kilka sekund. Wraz z ich ochładzaniem się, wydłuża się czas „stemplowania” ciała.
Udostępnij:Share on FacebookShare on Google+

Zostaw odpowiedź