Manicure japoński – ratunek dla słabych paznokci

Tym razem zaprezentuję zabieg specjalnie dla osób, których paznokcie są kruche, łamliwe i brakuje im witamin. Ten rodzaj manicure wzmacnia paznokcie i dodaje im połysku.

Jak się wykonuje taki manicure?!

Manicure japoński to zabieg, dzięki któremu paznokcie kobiet, jaki mężczyzn będą pięknie błyszczeć, niczym japońska perła. Podczas zabiegu,wmasowana w płytkę paznokcia zostaje specjalna pasta. Wykonuje się to bardzo szybkimi i energicznymi ruchami.

Kolejnym krokiem jest zabezpieczenie pasty poprzez wtarcie pudru w płytkę paznokcia. Puder zatrzymuje składniki, które zawarte są w paście oraz ochrania przed zbyt szybkim ich wypłukaniem z płytki paznokcia.

Co zawierają te produkty?!

Pasta zawiera składniki i witaminy, które wiążą wodę, ułatwiają przenikanie innych substancji oraz wywierają znaczący wpływ na równowagę wodno – tłuszczową:

•    Witaminy A, E, H
•    Prowitaminę B5
•    Keratynę
•    Pyłek pszczeli
•    Krzemionkę z morza japońskiego.

Zadaniem pasty jest przede wszystkim odżywienie słabego paznokcia.
Puder zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak woda czy detergenty. Po nałożeniu tych produktów paznokieć staje się ładny, gładki, o jedwabistym połysku. Różowy blask na paznokciu utrzymuje się do 2 tygodni.

Jakie są efekty zabiegu?!

Technika ta doskonale wzmacnia naturalne paznokcie. Pobudza krążenie krwi oraz stymuluje zdrowy wzrost paznokci. Doskonale chroni przed rozdwajaniem się paznokci, czy ich łuszczeniem. Manicure japoński powoduje, że kruche paznokcie stają się sprężyste i giętkie. Można zapomnieć o nierównej powierzchni i częstym łamaniu się paznokci.

Udostępnij:Share on FacebookShare on Google+

Zostaw odpowiedź