Makijaż permanentny – trwały, czyli „Naturalność i harmonia w formie i kolorze”

Marzysz o ciemnej oprawie oczu, regularnych brwiach, wyrazistych ustach? Wwystarczy zrobić trwały makijaż. Taki, który podkreśli naturalne piękno rysów twarzy bez sztucznych przerysowań.

makijaż permanentny

Oferujemy Państwu nowy rodzaj makijażu oczu, ust i brwi utrzymujący się 3-5 lat – makijaż permanentny.
Jest to najbezpieczniejsza i najbardziej znana metoda makijażu trwałego na całym świecie.

W zależności od potrzeb za pomocą tego makijażu można zmienić wyraz oczu, złagodzić wyraz twarzy, optycznie podnieść opadające powieki, zrekonstruować bądź przyciemnić przerzedzone brwi.
Dzięki niemu można również poprawić zniekształcone rysy twarzy po wypadkach, operacjach i chemioterapii.

makijaż oczu

Makijaż permanentny, nie maluje lecz w sposób naturalny podkreśla kontury, stąd bardzo ważne jest odpowiednie dobranie barwników w taki sposób aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu. Dzięki tej metodzie barwniki pochodzenia naturalnego, nie toksyczne i nie alergizujące zostają osadzone w naskórku i poprzez zmagazynowanie w przestrzeni międzykomórkowej utrzymują się tam w sposób widoczny od 3 do 5 lat. Później dochodzi do stopniowego rozjaśnienia barwnika i makijaż równomiernie zanika. Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują.

W pierwszych dniach po zabiegu makijaż jest najmocniejszy. Podrapana igłą wierzchnia warstwa naskórka złuszcza się przez kilka dni wraz z częścią barwnika. Brwi złuszczają się około tygodnia, usta i oczy około 4 dni.
Makijaż permanentny w tym czasie blednie do 50% barwy wyjściowej – jest to proces jak najbardziej naturalny. Bardzo ważne jest w tym czasie ciągłe nawilżanie – preparatami, które poleci nam osoba wykonująca zabieg.

W dwa tygodnie po zabiegu czas na pierwszą korektę. Dopiero teraz widać, czy nie trzeba poprawić koloru, wzmocnić go lub osłabić.
Korekta jest wliczona w cenę zabiegu i należy ją wykonać najpóźniej miesiąc po zabiegu.

ZALECENIA

Przez 4 dni po zabiegu skóra nie powinna być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami. Skórę należy myć samą wodą lub mleczkiem i tonikiem. Przez dwa tygodnie po zabiegu nie można korzystać z basenu, sauny ani solarium, unikać słońca, smarować twarz a szczególnie usta preparatami o wysokich filtrach.

Zabieg makijażu permanentnego ust w naszym gabinecie wykonywany jest na znieczuleniu stomatologicznym.

ZAPRASZAMY !!!

Cennik zamieszczony jest na naszej stronie.

Udostępnij:Share on FacebookShare on Google+

Zostaw odpowiedź