Metoda BDR – dla każdego rodzaju skóry

BDR (Beauty Defect Repair) – otwiera nowe horyzonty dla zabiegów pielęgnacyjnych anti-age.

Metoda BDR to niezwykła synergia dłoni kosmetyczki, unikalnej technologii i składników aktywnych najwyższej jakości.

Istota zabiegu opiera się na odkryciu technologii, która gwarantuje przyspieszenie i znaczną poprawę penetracji skóry przez substancje zawarte w kosmetykach.

  • BDR – to więcej niż produkt
  • BDR – to więcej niż urządzenie
  • BDR – to więcej niż masaż

BDR  – TO  METODA!!!

Metoda ta bazuje na odkryciu techniki pozwalającej wprowadzić składniki aktywne dokładnie do miejsca, w którym powinny działać.

Skóra stanowi naturalną barierę ochronną w mniejszym lub większym stopniu utrudniającą wnikanie aplikowanych preparatów kosmetycznych. Dzięki mikroperforacji zewnętrznych warstw skóry składniki aktywne docierają do jej żywych warstw.

Sterylne mikro igiełki na wzór żądła tworzą tysiące drobnych kanalików w zewnętrznych warstwach skóry. Pozwala to nie tylko wprowadzić głęboko składniki aktywne, ale również niezwykle skutecznie pobudzić naturalne procesy regeneracji i funkcjonowania skóry.

Zabieg jest bezbolesny.

JAK TO DZIAŁA…

Każde, nawet najdrobniejsze uszkodzenie naskórka powoduje w skórze aktywację procesów samoodnowy. Z wiekiem zdolność do samoobrony skóry osłabia się , co widać na wolniej gojących się ranach.

Systematyczne przeprowadzanie mikroperforacji naskórka jest bezpieczną formą stymulacji skóry, pobudzającą jej regenerację i w efekcie zwiększającą gęstość skóry .

Natychmiast po I zabiegu Twoja skóra jest widocznie i odczuwalnie lepiej napięta i mocniejsza. Intensywna terapia gwarantuje uzyskanie bardziej jędrnej, witalnej i młodszej skóry.

Twoja skóra staje się dobrze napięta, bardziej wytrzymała, zrelaksowana i wygładzona.

BDR leczy trądzik młodzieńczy i trądzik różowaty, atopowe zapalenie skóry, cofa powierzchowne naczynia krwionośne, wypłyca zmarszczki…

ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij:Share on FacebookShare on Google+
Następny wpis

Zostaw odpowiedź