Kemon – kolekcja jesień-zima 2010/2011

Należymy, jako salon fryzjerski do niewątpliwie wąskiego, ale zacnego grona szczęśliwców pracujących na produktach marki KEMON.

Dzisiaj chcemy pokazać Wam kolekcję fryzur, jesień-zima 2010/2011.

Kolekcja uwzględnia każdy aspekt obowiązujących trendów w modzie odzieżowej, promując fryzury z charakterem, obok których nikt nie przejdzie obojętnie i które znakomicie pasują kobietom o silnej osobowości. Kolekcja akcentuje odważne cięcia i zdecydowaną kolorystykę, świetnie współgrające z tematami obowiązującymi w aktualnym sezonie. Kolekcja obejmuje cztery wyrażane kształtem i kolorem nastroje:

POKUSA – powab oraz śmiałość, ale i wyrafinowanie widać we włosach, długich i dzikich, niezaprzeczalnie kobiecych, które stwarzają wrażenie beztroski i pewnego nieładu. Cienkie pasma i zmysłowe loki, odcienie miedzi i intensywne blondy igrają ze sobą, ocieplając bardziej klasyczne brązy u pewnych siebie kobiet.

NOWA HERA – kontrastowe fryzury, lekkie i o miękkich kształtach. Odcienie mieszają  się, by podkreślić ciepłe brązy i pudrowe blondy, odświeżając  kolorystykę włosów.

ETNICZNY SZYK – czyste, zdefiniowane cięcia. Koki upinane coraz wyżej. Gładkie krągłości, wplatane wstążki, plamy koloru ożywiające uporządkowane, proste i gładkie fryzury. W centrum uwagi grzywka lub asymetria. Farby oddają ciepło brązów, z silnym przesunięciem w stronę intensywnych miedzi.

PODSZYTA IRONIĄ ELEGANCJA – propozycja dla kobiet z bogatą osobowością, która skłania się ku stylowi retro … teatralne, obfitujące w fale boby … Odrobina szyku w codzienności. Odcienie miodowych blondów mieszają się z platyną.

Udostępnij:Share on FacebookShare on Google+
Następny wpis

Zostaw odpowiedź