Dłonie -nasza wizytówka

Nasze dłonie to nasza wizytówka i dużo więcej mówią o właścicielu niż ubranie czy ogólny wygląd zewnętrzny. Niestety w codziennym życiu narażone są na wiele szkodliwych czynników. Pogoda, środki chemiczne oraz upływ czasu sprawiają, że nasze dłonie mogą nie wyglądać najatrakcyjniej. Wiele kobiet stosuje kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy, szyi, okolic oczu, nie zapomnijmy wiec także o dłoniach, gdzie skóra starzeje się znacznie szybciej.

Istnieje wiele kosmetyków, dzięki którym nasze dłonie mogą odzyskać piękny wygląd. Ważne są także częste wizyty u specjalistów na przykład kosmetyczki. Same nie zawsze możemy poradzić sobie w odpowiedni sposób z eleganckim manicure. Ponadto nie jest to droga usługa a na pewno przyniesie satysfakcję porównywalną z nową fryzurą.

W tym sezonie modna jest kobieta z pazurem, koniecznie w kolorze….

Śliwki lub panującym nie tylko w make upie, ale i garderobie, kolorze nude. Niezastąpiony i zawsze modny, lecz już trochę nudny french, przeszedł metamorfozę, fiolet i złoto, róż i pomarańcz, to teraz manicure zgodny z trendami na jesień zimę2010/2011.Czerwień zawsze seksowna i kobieca nadal nie daje zepchnąć się z podium. Nowością są lakiery o przydymionych jakby brudnych odcieniach, a także te w odcieniach zieleni i brązów.

Zapraszamy !!!

Gwarantujemy pełną satysfakcję.

Udostępnij:Share on FacebookShare on Google+

Zostaw odpowiedź